Street Food Catering

Pořádáte firemní večírek, rodinný den a nebo třeba svatební večer s hudbou? Chtěli byste na své akci jídlo a pití ale nemáte potřebné vybavení?

Mobilní „foodtrailer“ vyřeší všechny vaše požadavky. Na ploše 12m3 v moderní nerezové kuchyni s prvotřídním grilem dokáží naši kuchaři vytvořit skvělé hamburgery, burrita, sendviče a mnoho jiného. Vlastní výčepní zařízení a chladící box zajistí studené nápoje.

Neváhejte nás kontaktovat a vytvoříme vám nabídku ušitou přesně pro vaši firmu.

Pořádáte firemní večírek, rodinný den a nebo třeba svatební večer s hudbou? Chtěli byste na své akci dobré jídlo a pití, ale nemáte potřebné vybavení? Jsme schopni připravit, jak občerstvení na firemní večírek, tak meeting, narozeninovou oslavu, či svatbu.

Vše vyřeší náš mobilní „foodtrailer“. Na ploše 12m3 v moderní nerezové kuchyni s prvotřídním grilem dokáží naši kuchaři vytvořit skvělé hamburgery, burrita, sendviče a mnoho jiného. Vlastní i výčepní zařízení a chladící box zajistí studené nápoje. Takže o žízni také určitě nezůstanete. V případě našich pokrmů se snažíme o stoprocentní home-made servis, tzn. každý z našich pokrmů, včetně omáček a příloh si děláme sami a tudíž minimalizuje použití polotovarů. Možnost cateringu, je takřka pro jakýkoli počet osob. Záleží vždy na domluvě, kdy a jak. Dále i cenovou kalkulaci děláme přímo na míru dané akce, aby obě strany byly spokojeny.

Naše práce nás opravdu baví a bude nám ctí dělat catering právě na vaší akci. Tak nás neváhejte kontaktovat a vytvoříme vám nabídku ušitou přesně pro vás, či vaši firmu.

Hamburger Bistro NO

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: